středa 26. září 2018

Start florbalové sezonyFlorbalový klub Tlučná zahájil svoji 13. sezonu tradičním soustředěním ve sportovním areálu na Přimdě. Tato příprava na začátku sezony je pro hráče velmi důležitá a vyplatí se. Po dobu pobytu trénujeme v hale, na venkovním hřišti i v přírodě. Nechybí ani regenerace, teoretická příprava a volnočasové aktivity. Hráči jsou na start sezony dobře připraveni.

Hned druhý víkend v září, přesněji 9. 9. 2018, se konal první turnaj letošní sezony, tradiční Starosta Cup. Tlučná měla svoje zastoupení v kategoriích mladší žáci a starší žáci. Hrálo se systémem 5+1 na velkém hřišti. Starší žáci trochu doplatili na nízký počet hráčů, přesto i v devíti hráčích odehráli slušné zápasy a soupeřům nedali nic zadarmo.

Mladší žáci měli poprvé příležitost zahrát si „velký florbal“, a hned přišel významný úspěch – vybojovali 3. místo a domů si odnášeli první pohár sezony.

Další turnajové dny na sebe nenechají dlouho čekat, říjen je nabitý pro všechny kategorie.

Máte-li chuť a čas, přijďte naše mladé florbalisty podpořit, v Tlučné hrajeme 7. 10. 2018 mladší žáci a 20. 10. přípravka.

Děkujeme, že nás sledujete:
www.florbal-tlucna.cz
Facebook FbC Crocodiles Tlučná


Vlasta Růžičková

Žádné komentáře: