středa 24. června 2020

Taneční klub Tlučná zve nové zájemce o tanec


Opět už pilně trénujeme v tělocvičně, abychom dohnali zameškané.

Chcete se k nám přidat? Přijďte se podívat na náš poslední trénink před prázdninami ve středu 24. 6. 2020 od 15:30. Zveme nové zájemce o tanec – holky i kluky.

Od září 2020 v Tanečním klubu Tlučná rádi přivítáme další mateřáky. Spolu si zatančíme a připravíme jednoduché vystoupení pro rodiče i ostatní. Budeme trénovat každou středu od 15:15 do 16:15 v tělocvičně. Zájemci se mohou přihlásit zasláním e-mailu na tk20@tktlucna.cz . Přihlášení dětí na tanec je možné také přímo na tréninku nebo se přijďte jen nezávazně podívat a zatancovat si s námi. Vezměte si s sebou oblečení na cvičení, boty do tělocvičny a pití.

I v ostatních týmech uvítáme nové tanečníky a tanečnice. Budeme trénovat ve stejném čase jako letos: TK14 v úterý od 15:30 do 17:00, TK18 ve středu od 16:15 do 17:30.
Zatančit si mohou i rodiče každou neděli od 17:30 do 19:00.

Vzpomínka na Klubovou přehlídku 2020

V neděli 16. února Taneční klub uspořádal klubovou přehlídku, na které jeho členové předvedli, co se během půlroční práce naučili. Přišlo se na ni podívat nespočet rodičů, příbuzných i kamarádů. Tanečnice a tanečníci ze všech týmů si na přehlídku připravili 6 skladeb.

Na úvod děti z týmu TK14 zatančily skladbu Zorro, která nás provázela celou loňskou sezonu a byla oceněna několika medailemi.


Následovala skladba týmu TK18 Šmoulí zem, která byla v loňském roce také velmi úspěšná, z republikového finále v Praze si šmoulíci přivezli 4. místo. Jejich vystoupení se všem moc líbilo.


Potom se ukázaly i tanečnice z týmu Line Dance se skladbou Vánoce jsou tady, a i když už bylo po Vánocích, všechny moc pobavila.


Po zasloužené přestávce se na parketě objevily opět tanečnice z Line Dance se skladbou Dura Dura ve stylu samby.

Po ní následovala nová skladba Trolíci. Tuto skladbu jsme natrénovali s Míšou Jeníčkovou spolu s dětmi z týmu TK18 a s nováčky, kteří s námi tančí teprve od září 2019. Klubová přehlídka byla pro některé premiéra před velkým obecenstvem a všichni ji zvládli na jedničku.


Celou přehlídku jsme zakončili novou skladbou Čarodějky, která byla připravena pro soutěže na rok 2020.


V únoru jsme vyrazili do Plzně na naši letošní první soutěž nazvanou Česko se hýbe.
Ze soutěže si Trolíci přivezli 1. místo v kategorii Tanec do 7,5 let a skladba Čarodějky obsadila 4. místo v kategorii Tanec 10,51-13,50 let.


Vzhledem ke vzniklé nepříznivé situaci, která postihla úplně všechny, byly v březnu soutěžní sezona i tréninky přerušeny. Skoro na 3 měsíce jsme se museli s tělocvičnou rozloučit.
Do tělocvičny jsme se vrátili až v červnu, což každý z nás už toužebně očekával.

Bližší informace a fotogalerie najdete na: www.tktlucna.cz

Marie Zemanová

foto: Radovan Osoba

Žádné komentáře: