středa 8. června 2016

Družstvo mladších žáků FbC Crocodiles Tlučná zvítězilo ve finále BLMF

V sobotu 4. června 2016 sehrálo florbalové družstvo mladších žáků FbC Crocodiles Tlučná grandfinále play-off Bohemia ligy malého florbalu (BLMF).

Hrálo se v hale TJ Slavoj Plzeň, soupeřem v kategorii mladších žáků byli tlučenským florbalistům hráči TJ Sokol Osek. Finále se hrálo na dva vítězné zápasy, každý 2 x 10 minut. V prvním zápase zvítězili FbC Crocodiles Tlučná 7:1. Druhý zápas pak prohráli 3:7, musel rozhodnout třetí zápas. V dramatickém vyrovnaném utkání tlučenští dotahovali jedno až dvoubrankovou ztrátu. Dvě minuty před koncem při vyloučení soupeřova hráče a krátkém odvolání brankáře vsítili naši vyrovnávací branku. V normální hrací době tak skončil zápas 4:4, rozhodnout musely samostatné nájezdy. Při nich se štěstí přiklonilo na stranu FbC Crocodiles Tlučná, když rozhodující nájezd oseckého hráče chytil náš brankář.

Mladší žáci FbC Crocodiles Tlučná tak mohli převzít zlaté medaile a pozdvihnout pohár pro vítěze BLMF 2015/2016. Sláva vítězům, čest poraženým!