středa 29. listopadu 2017

Výpadek elektrického proudu

Vítr, déšť, zima, tma. Takto stručně se dá popsat dění v naší obci dne 28. 10. 2017. Každý, koho tato událost postihla, si uvědomil, s jakou samozřejmostí přistupujeme k provozu elektrické soustavy. Kalamitu, která postihla část naší republiky, v tomto rozsahu jen tak někdo nepamatuje. Spoustu práce měly všechny pohotovostní složky a všichni jim fandili, aby se práce dařila a my měli svoji vytouženou pohodu a třeba si rozsvítili světlo nebo spustili plynový kotel a prohřáli svůj domov v tomto nepříznivém počasí. I občané v naší obci, které tento výpadek postihl, nedočkavě čekali na zprovoznění soustavy a za pomoci mobilních telefonů sháněli pozitivní informace. Tomuto shánění informací neunikl ani pan starosta a jeho zástupce. Oba zmínění ale byli ve stejné situaci a ze své funkce nemohli s tímto stavem vůbec nic dělat. Proto pro Vaši informovanost připomínáme telefonní číslo na patřičné odborníky, kteří jsou s aktuálním stavem seznámeni.

ČEZ distribuce  800 850 860

Zdeněk Folda

Žádné komentáře: