středa 15. června 2022

Úspěch našich žáků v televizní soutěži „Už tam budem?“

Již popáté jsme se zúčastnili natáčení televizní soutěže České televize s názvem „Už tam budem?“, která se věnuje nejen vesmírným záležitostem. Do plzeňské Techmanie jsme vyrazili ve středu 25. 5. 2022. Tentokrát byl náš tým složen ze tří dívek a dvou chlapců z osmých tříd. Toto uskupení se ukázalo jako velmi šťastné, neboť konkurenční školu ze Sokolova porazilo. Boj to byl však lítý, jelikož soupeř si vedl velice dobře a před poslední, a zároveň nejtěžší, disciplínou jsme vedli o pouhé 4 body. Naštěstí byli žáci velice dobře připraveni a závěrečné hádání osobnosti zvládli na výbornou a odvezli si zasloužené vítězství.

Všem zúčastněným žákům děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Fotografie ze soutěže zde: zstlucna.rajce.idnes.cz 

Tento díl bude vysílán na ČT :D zřejmě koncem srpna a můžete ho najít zde: decko.ceskatelevize.cz/uz-tam-budem

Kateřina Jandová

Žádné komentáře: